سیاست نامه

حریم شخصی

حق و نشر و استفاده از تمامی اطلاعات جمع آوری شده در مرور برای کاربران آن محفوظ است، اطلاعات شخصی و اطلاعات آماری شما در سرورهای ما به امانت نگه‌داری می‌شود و تنها خود شما قادر به مشاهده و دسترسی به آنها خواهید بود، بدیهی است اطلاعات تماس وارد شده در مرور تنها برای ارتباط ما با شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. مسیر‌های ارتباطی شما تنها برای اطلاعات رسانی از وضعیت سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند، ما متعهد می شویم تمامی اطلاعات شما نزد ما محفوظ مانده و هیچگونه هرزنامه در هیچ حالت از طرف مرور ارسال نخواهد شد.

مقررات و شرایط استفاده

مرور برای جمع‌آوری اطلاعات بازدید وبسایت‌های شما و تشخیص دقیق تعداد کاربران وب سایت از کوکی استفاده میکند، استفاده از کوکی‌ها جهت بهبود آمار بدست آمده از بازدید کاربران وبسایت‌ها می باشد.

جمع آوری اطلاعات از طریق کد جاوااسکریپتی می باشد که در وبسایت خود قرار می دهید، کد مذکور در مرورگر بازدیدکنندگان اجرا شده و نتیجه حاصل را جهت ثبت به سرورهای ما میفرستد، بدیهی است در صورتی که کاربران وبسایتی مانع اجرای جاوااسکریپت در مرورگر خود شده باشند یا از مرورگر های قدیمی استفاده کنند مرور آنها را به عنوان بازدیدکننده در نظر نمیگیرد.

مرور تنها کاربران حقیقی را بعنوان بازدیدکننده در نظر میگیرد و هرگونه اقدام جهت ایجاد سامانه‌های شبیه‌سازی بازدید برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان غیرقانونی بوده و با فرد متخلف برخورد می شود. مرور از الگوریتم های خاصی برای تشخیص و جلوگیری از این رفتارها استفاده می‌کند.

تنها اطلاعات نمایش داده شده بصورت زنده در وبسایت مرور معتبر بوده و مرور هیچگونه مسولیتی درمورد اطلاعات تغییر یافته یا جعل شده ندارد، همچنین در مقابل تغییراتی که ممکن است افزونه‌های مختلف مرورگر‌ها در نمایش آمارها در این سامانه ایجاد می کنند مرور هیچگونه مسولیتی ندارد.

هردامنه را میتوان تنها یکبار در سیستم ثبت کرد، بدیهی است که تنها صاحبات اصلی وب سایت ها حق ثبت دامنه خود را دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با فرد متخلف برخورد می‌شود.